Туристичний колапс

Гарантійний ремонт
Гарантійний ремонт
22/07/2018
Куди скаржитися
Куди скаржитись?
22/07/2018
Туристичний колапс

Туристичний колапс

Поради та адреси для подання скарг

За матеріалами консультацій та коментарів наших клієнтів.

1. Завжди вимагайте, щоб представники туроператора, авіакомпанії, аеропорту представлялись і називали себе. Запишіть їх дані.

2. Максимально письмово документуйте будь-які переговори, використовуйте аудіо- та відеозйомку.

3. Обміняйтесь своїми координатами з іншими постраждалими.

4. Подайте письмову претензію туроператору, турагенту та перевізнику, зазначте, що вимагаєте письмової відповіді на неї.

5. Подайте скаргу до центральних органів виконавчої влади, які забезпечують реалізацію державної політики та контроль за додержанням законодавства про захист прав споживачів, а також здійснюють контроль та перевірку за дотриманням ліцензійних умов суб’єктами підприємницької діяльності:
– Міністерство економічного розвитку та торгівлі України (вул. М. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008)
– Державна служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів. Департамент захисту прав споживачів (вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001)
– Державної регуляторної служби України вул. Арсенальна, 9/11, м .Київ, 01011)

6. Якщо Ви вважаєте, що в діях туроператора, авіакомпанії чи аеропорту наявні ознаки шахрайства чи іншого кримінального або адміністративного правопорушення, скаргу варто також подати до Національної поліції України та органів місцевої влади та самоврядування.

За більш детальною консультацією звертайтесь до нас в межах безоплатної консультації та скористайтесь безкоштовним сервісом з складення скарг та заяв на нашому сайті