Спори за нашої участі

Спори за нашої участі
Спори за нашої участі
24/08/2018
Напередодні свят
20/11/2018
Письменные обращения

Повернення коштів за скасований автобусний рейс

На початку серпня наш клієнт придбав на сайті компанії «Busfor» (@busfor.ua, www.busfor.ua) два електронні квитки на автобусний рейс компанії Gunsel (@gunselgroup, www.gunsel.ua) Київ – Херсон.

У день відправлення з’ясувалось, що такого рейсу немає. Компанія «Busfor» повертати кошти відмовилась, оскільки перевізник ТОВ «Гюнсел» не підтвердило інформацію про відсутність зазначеного рейсу. Отримавши відповідь автовокзалу про те, що рейсу дійсно не було, клієнт направив до ТОВ «Гюнсел» електронний лист з проханням надати письмове підтвердження відсутності рейсу. Лист був залишений без відповіді. Тому наприкінці серпня клієнт звернувся до нас за безкоштовною консультацією.

Після вивчення ситуації клієнту були надані рекомендації та чіткі інструкції, суть яких зводилась до наступного. Припинити усне спілкування та звернутись до компанії-перевізника, ТОВ «ГЮНСЕЛ», з письмовою претензією, в якій поставити вимоги щодо надання відомостей про відповідний рейс, а також про повернення сплачених коштів. Претензія була відправлена адресату поштою на початку вересня. Результат не заставив себе чекати – 20 вересня клієнту було повергнуто його кошти.