Судовий захист

Наші адвокати мають необхідні теоретичні знання та практичний досвід для захисту прав та законних інтересів споживачів на етапах виникнення суперечок (спору), безпосередньо під час їх вирішення в суді, укладення мирової угоди, виконання рішення. Приймаючи доручення на ведення справи, наші адвокати виходять з Ваших інтересів в цілому, а не лише в межах конкретної справи. Ними буде розроблено необхідну стратегію та методи задля отримання ефективного вирішення Ваших найскладніших проблем.

Як правило, судові позови у сфері захисту прав споживачів відносяться до малозначних і розглядаються судом у порядку спрощеного провадження, що з однієї сторони дає можливість споживачу уникнути зайвих турбот та матеріальних витрат, а з другої покладає на нього більшу відповідальність при виборі представника для ведення справи.

Наші адвокати підготують та подадуть у встановленому порядку позовну заяву про захист прав споживача, нададуть необхідні додаткові пояснення, замовлять експертизу, зроблять все для належно представлення Ваших інтересів та задоволення позовних вимог.

Доручаючи нам свої справи, Ви надаєте повноваження адвокату, який не просто спеціалізується на захисті прав споживачів і має відповідний досвід, але й принципово не веде справи проти споживачів.

«…моральна шкода полягає в тому числі у порушенні прав наданих споживачам…»
Пункт 3 Постанови Пленуму Верховного Суду України №4 від 31.03.95р.. «Про судову практику в справах про відшкодування моральної (немайнової) шкоди»
«3. Споживачі звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов’язані з порушенням їх прав…»
частина 3 статті 22 Закону України «Про захист прав споживачів»
«2. При задоволені вимог споживача суд одночасно вирішує питання щодо відшкодування моральної (немайнової) шкоди…»
частина 2 статті 22 Закону України «Про захист прав споживачів»
«5. Позови про захист прав споживачів можуть пред’являтися також за зареєстрованим місцем проживанням чи перебуванням споживача або за місцем заподіяння шкоди чи виконання договору… »
частина 5 статті 28 Цивільно процесуального кодексу України