Юридична консультація

Наші юристи та адвокати мають необхідні спеціальні знання та практичний досвід у сфері захисту прав споживачів. Ми ретельно вивчимо Вашу життєву ситуацію та запропонуємо Вам її аналіз з точки зору права. Під час консультацій ми допоможемо Вам розібратись у обставинах, що склались, а також розглянемо всі можливі шляхи позитивного вирішення тої чи іншої ситуації.
Ми надаємо безоплатні консультації клієнтам з питань, які виникають у їх повсякденному житті, а також виконуємо індивідуальні замовлення на консультування із специфічних питань у сфері захисту прав споживачів.
Ми пропонуємо нашим клієнтам скористатись нашими послугами та отримати необхідні рекомендації до здійснення покупки, оформлення замовлення роботи чи послуги і уникнути складнощів у майбутньому.

На замовлення клієнтів наші юристи здійснюють правовий аналіз проектів договорів чи опублікованого продавцем (виконавцем) публічного договору.

Наші юристи допомагають розібратись споживачам у питаннях, хто є фактичним продавцем товару і кому у разі виникнення спору заявляти претензії. Під час консультацій ми допомагаємо розібратись, що саме пропонується придбати: конкретний об’єкт чи насправді мова йде про інвестування у його створення, пов’язані з цим ризики і як це впливає на обсяг Ваших прав як споживача.

Ми консультуємо клієнтів про порядок вирішення суперечок щодо порядку та строків проведення гарантійного ремонту, віднесення недоліків до категорії істотних, можливості обміну товару належної якості чи повернення за нього коштів, розірвання чи повідомлення про недійсність договорів, укладених поза межами торгівельних приміщень (офісів), а також договорів, укладених на відстані.