E-commerce, Торгівля поза офісом чи магазином

Торгівля в Internet, Viber, WhatsApp, тощо

Ми допомагаємо клієнтам правильно використовувати свої права споживача у сфері торгового та побутового обслуговування населення.

Ми не просто консультуємо Вас, щодо можливостей захисту прав споживачів чи їх відновлення в сфері торгового обслуговування та побутових послуг, а допоможемо Вам упереджувати такі порушення, виключимо можливість введення Вас в оману, допоможемо Вам розпізнати неправдиву інформацію на стадії її реклами, а не після набуття її статусу умов укладеного Вами договору.

Ми пропонуємо безкоштовні консультації за телефоном, шляхом електронного листування з приводу порушень у сфері торгівлі, наданні послуг, сервісним та гарантійним обслуговуванням проданих Вам товарів наданих комунальних та інших послуг, громадського харчування, транспорту і т.д.

У разі неналежного торгового чи побутового обслуговування, Вам треба лише описати ситуацію та повідомити нашим юристам всі обставини та проблематику, надати документи та повноваження для швидкого оцінювання ситуації, розроблення правової позиції, оформлення Ваших вимог та вчинення дій для їх позитивного вирішення.

Нами створено сервіс з он - лайн оформлення Ваших документів правового характеру у сфері торгового та побутового обслуговування населення: заяви щодо проведення гарантійного ремонту, претензії щодо продажу неякісного товару (надання неякісних послуг), заяви по обміну якісних товарів або повернення сплачених коштів тощо. За необхідності наші юристи складуть необхідні Вам документи в індивідуальному порядку з врахуванням Ваших особистих потреб та побажань.

Наші адвокати та юристи виступлять на Вашій стороні при розгляді спорів із недобросовісними компаніями та підприємцями, допоможуть скласти скарги до державних органів, заявлять до правоохоронних органів про правопорушення, підкажуть оптимальний шлях вирішення вашої проблеми з урахуванням чинного законодавства. Множинність трактування положень якого надає великі можливості тому, хто може та знає як цим скористатися. Обізнаність у адміністративних вимогах до торгового та побутового обслуговування дозволяє нам оперативно надавати якісну правову допомогу у захисті споживачів.

Наші юристи та адвокати допоможуть Вам у вирішенні найскладніших проблем та ситуацій, допоможуть врегулювати спір в суді чи навпаки виступлять медіатором для позасудового вирішення спору виходячи не з правових позицій сторін, а з засад розумності та їх життєвих інтересів як покупця та продавця в сфері торгового обслуговування та споживача та надавача побутових та комунальних послуг.