Скарга – юристи та адвокати, що захищають права споживачів

Наші юристи та адвокати спеціалізуються на захисті прав споживачів товарів та послуг. Ми консультуємо клієнтів у сфері торгівельного та побутового обслуговування, житлово-комунальних послуг та субсидій, банківських, страхових та інших фінансових послуг.

Наші спеціалісти мають необхідні теоретичні знання та практичні навички для здійснення захисту прав споживачів як в класичних сферах торгового та побутового обслуговування населення, так і в набираючих стрімкого розвитку сферах електронної комерції, торгівлі через телебачення та Інтернет.

Ми надаємо нашим клієнтам практичну допомогу у складанні скарг, заяв та інших документів, необхідних для реалізації, захисту та відновлення прав споживача. З нашою допомогою клієнти мають можливість скласти заяву про проведення гарантійного ремонту, обмін чи повернення товару, подати до органів державної влади та місцевого самоврядування скаргу на незаконні дії у сфері захисту прав споживачів.

Наші адвокати здійснюють захист прав споживачів у судовому порядку і допомагають клієнтам своєчасно прийняти рішення про звернення до суду, правильно оформити свої позовні вимоги та подати позов, а за необхідності представлять його у суді.

Ми не просто спеціалізуємось на захисті прав споживачів, ми принципово не ведемо справ проти них!