Заяви та скарги

Ми надаємо практичну допомогу громадянам під час оформлення ними скарг та заяв у сфері захисту прав споживачів.

Нами розроблено спеціальний сервіс з складення та відправки документів, за допомогою якого клієнти можуть отримати послуги з оформлення заяв про проведення гарантійного ремонту, обмін чи повернення товару, повідомлення про розірвання договору, укладеного поза межами торгівельного приміщення чи на відстані, заяву про отримання субсидії чи будь якого іншого документу, необхідного для реалізації та захисту прав споживача.
1Заяви споживачів у разі придбання товарів належної якості
Ми допомагаємо клієнтам реалізувати одне з більш застосовуваних в повсякденному житті прав споживача – право обміняти чи повернути товар належної якості.

Скласти заяву про повернення (обмін) товару належної якості
2Заяви споживачів у разі придбання товарів неналежної якості
Найпоширеніше порушення в сфері захисту прав споживачів – продаж неякісної продукції. Головне непорозуміння між продавцями та споживачами у таких випадках є відповідь на питання, чи завжди споживач має право вимагати повернення коштів, а продавець відмовляти у цьому та наполягати на ремонті? Насправді все досить просто, хоч і не зовсім логічно: якщо недолік істотний, то правий споживач, ні – продавець.

Наші юристи допоможуть Вам визначити, чи є недолік істотним, який порядок дій є оптимальним для вирішення спірної ситуації, а також проконсультують з будь-яких інших питань, пов’язаних з реалізацію прав споживача у разі продажу товарів неналежної якості.

Скласти заяву про повернення (обмін) товару неналежної якості Скласти заяву про проведення гарантійного ремонту товарів неналежної якості
3Повідомлення щодо договорів в сфері електронної комерції
4Повідомлення щодо договорів укладених поза магазином чи офісним приміщенням (на дому)
Споживач має додаткові підстави для повернення своїх коштів шляхом подання продавцю Повідомлення про розірвання чи недійсність договору, укладеного поза торгівельним чи офісним приміщенням.

Скласти повідомлення про розірвання договору поза торгівельним чи офісним приміщенням
5Документ вільного зразку