Споживачам фінансових послуг

Банки, страхові, лізингові та колекторські компанії.

Ми консультуємо споживачів фінансових послуг при вирішенні спірних питань з банками, страховими компаніями та колекторськими компаніями. Якщо Вам відмовляють у поверненні депозиту чи виплаті страхового відшкодування, підвищують відсоток за отриманим кредитом чи наполягають на «незрозумілих» додаткових виплатах чи взагалі невідомо яких боргів – наші юристи та адвокати перевірять їх обґрунтованість, складуть скарги та заперечення, а за необхідності подадуть позов до суду.

Ми здійснюємо аналіз розрекламованих Вам послуг чи заявлених умов реструктуризації змісту договорів про їх надання чи проведення. Підтвердимо чи спростуємо заявлені фінансовою установою умови та правові наслідки. Допоможемо Вам виявити порушення з сторони банку чи страхової, лізингової чи колекторської компанії. За необхідності допоможемо оприлюднити в засобах масової інформації такі факти, а також складемо та подамо відповідні скарги до контролюючих і правоохоронних органів, а також суду.

Ми вивчимо Вашу проблему, разом з Вами розробимо шлях її вирішення. За необхідності ми представимо Вас під час переговорів і доведемо доцільність прийняття Вашої позиції.

У разі банкрутства фінансової установи ми захистимо Ваші інтереси під час переговорів чи розгляду судового спору з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) та Моторно-транспортним страховим бюро України (МТСБУ).

Ми проконсультуємо Вас, щодо Ваших прав під час реалізації предмету застави (іпотеки) чи відступлення прав вимоги колекторській компанії, а у разі їх порушення - здійснимо їх захист в суді.