Допомога у захисті прав споживачівМи пропонуємо нашим клієнтам скористатись послугами наших юристів та адвокатів в порядку консультацій, послуг з оформлення документів правового характеру та судового захисту прав.

Наші юристи підготують необхідні заяви та скарги, оформлять та відправлять претензії, а адвокати складуть позов та представлять його у суді. Наші консультанти допоможуть Вам ознайомитись з Вашими правами та можливими наслідками здійснення тих чи інших покупок, замовлення робіт чи послуг, спрогнозують реальність захисту Ваших прав у разі їх порушення та перспективи судового розгляду справи та реальність виконання рішення суду.

Консультаціїї

Наші юристи та адвокати мають необхідні спеціальні знання та практичний досвід в сфері захисту прав споживачів. Ми ретельно вивчимо Вашу життєву ситуацію та запропонуємо Вам її аналіз з точки зору права. Під час консультацій ми допоможемо Вам розібратись у обставинах, що склались, а також розглянемо всі можливі шляхи позитивного вирішення тої чи іншої ситуації.

Ми надаємо безоплатні консультації клієнтам з питань, які виникають у їх повсякденному житті, а також виконуємо індивідуальні замовлення на консультування з специфічних питань в сфері захисту прав споживачів.

Заяви та скарги

Ми надаємо практичну допомогу громадянам під час оформлення ними скарг та заяв у сфері захисту прав споживачів.

Нами розроблено спеціальний сервіс з складення та відправки документів, за допомогою якого клієнти можуть отримати послуги з оформлення заяв про проведення гарантійного ремонту, обмін чи повернення товару, повідомлення про розірвання договору укладеного поза межами торгівельного приміщення чи на відстані, заяв про отримання субсидії чи будь якого іншого документу, необхідного для реалізації та захисту прав споживача.

Судовий захист

Наші адвокати підготують та подадуть в установленому порядку позовну заяву про захист прав споживача, нададуть необхідні додаткові пояснення, замовлять експертизу, зроблять все для належно представлення Ваших інтересів та задоволення позовних вимог.

Доручаючи нам свої справи, Ви надаєте повноваження адвокату, який не просто спеціалізується на захисті прав споживачів і має відповідний досвід, але і принципово не веде справи проти споживачів.