Напрямки діяльностіМи працюємо практично в усіх напрямках захисту прав споживачів: від класичного торгового та побутового обслуговування до найактуальнішої сьогодні торгівлі в мережі Інтернет, електронної комерції (e-comerce), торгівлі за каталогами та іншими видами дистанційної торгівлі чи надання послуг.

Торгівля в internet, за каталогом, e-commerce


Захищаючи права споживачів товарів та послуг, ми акцентуємо їх увагу на особливостях укладення договорів поза торговими (офісними) приміщеннями, особливості купівлі товарів та надання послуг у сфері електронної комерції та Інтернет

Ми допомагаємо споживачам правильно оформити замовлення та отримати необхідні документи, а у разі виникнення спору здійснюємо захист прав споживачів з урахуванням правового регулювання у цій сфері

Торгове та побутове обслуговування населення


Ми допомагаємо споживачам товарів та послуг у захисті їх прав у сфері торгового та побутового обслуговування населення. Ми не просто консультуємо наших клієнтів щодо захисту прав споживачів чи їх відновлення, а намагаємось упереджувати такі порушення.

Банки, страхові компанії, колектори


Ми консультуємо споживачів фінансових послуг при вирішенні спірних питань з банками, страховими та колекторськими компаніями.

Якщо Вам відмовляють у поверненні депозиту чи виплаті страхового відшкодування, підвищують відсоток за отриманим кредитом чи наполягають на «незрозумілих» додаткових виплатах чи взагалі невідомо яких боргів – наші юристи та адвокати перевірять їх обґрунтованість, складуть скарги та заперечення, а за необхідності подадуть позов до суду.

ЖКГ


Здійснюючи захист прав споживачів комунальних послуг, наші юристи допоможуть Вам з’ясувати того, хто має відповідати за неякісно надані послуги, допоможуть оформити вимоги щодо перерахунку вартості послуг, а також скласти акт претензії чи подати заяву про звільнення від оплати чи виплату компенсації.

Ми надаємо консультації та практичну допомогу споживачам комунальних послуг із створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирного будинку. Наші юристи допоможуть Вам у розробленні статутних документів, реєстрації та здійснять правове забезпечення діяльності ОСББ.

Субсидії


Виходячи з загальної критичної ситуації у сфері надання субсидій та власної соціальної відповідальності, ми спеціально відокремили практику роботи наших юристів та адвокатів у сфері надання субсидій населенню.