Спори за нашої участі

Куди скаржитися
Куди скаржитись?
22/07/2018
E-commerce Захист прав споживачів в internet
Обмеження прав споживача
22/07/2018
Захист клієнтів

Захист клієнтів

«В COMFY, краще один раз писати, ніж безліч їздити»

Клієнт після вирішення спору

Торгівельною мережею COMFY визнано обґрунтованою скаргу нашого клієнта, спір врегульовано мировою угодою в позасудовому порядку.

Нашим клієнтом було придбано зволожувач повітря в мережі магазинів COMFY. В перші ж дні експлуатації було виявлено недолік – протікання води, в зв’язку з чим споживач звернувся до магазину з вимогою замінити товар. Первісна заява споживача залишилась без задоволення. Магазин наполягав на ремонті мотивуючи це тим, що товар був у використанні, а виявлений недолік спричинено неправильною експлуатацією. При зверненні до сервісного центру споживач наполягав на проведені експертизи встановлення причин виникнення недоліку, сервісний центр дане дослідження проводити відмовився.

За таких умов була подана скарга до головного офісу торговельної мережі, офісу виробника (торгова марка ВОRK) та одночасно до державних органів влади та місцевого самоврядування, що здійснюють діяльність в сфері захисту прав споживачів.

Окрім іншого скарга обґрунтовувалась нормами законодавства згідно яких:
1. Протікання води є істотним недоліком, так як використання виробу є неможливим і небезпечним.
2. Факт виникнення недоліку з вини споживача і спростування того, що недолік є виробничим браком, повинний доводитись продавцем.
3. Придбаний товар містить недоліки і підлягає обміну незалежно від використання, так як це обмеження стосується обміну товару належної якості.

Під час розгляду скарги споживач прийняв пропозицію COMFY відкликати скаргу в замін на обмін товару та нарахування преміальних бонусів у якості компенсації.